GENEL MÜDÜRÜMÜZ AHMET SAİT YURTSEVEN’İN KARNE GÜNÜ MESAJI!

, ,

 

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Veliler ve Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Her insanın bir değer olduğu inancı içinde yeteneklerinizi ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettiğimiz bir eğitim-öğretim dönemini daha sonlandırdık. Bu eğitim-öğretim yılında da sizler ile birlikte büyük hedeflere ulaşmanın mutluluğunu ve büyük başarılara imza atmanın gururunu yaşadık. Bugün hepiniz karne aldınız, kimileriniz mezun oldu. Aldığınız karneler bir dönem boyunca okul yaşantınızda gösterdiğiniz performansın değerlendirilmesi olacaktır.

 

Sevgili Öğrenciler, bu eğitim- öğretim döneminde de Bir ERA’lı olarak yetenekleriniz ve istekleriniz doğrultusunda yeni başarılar elde ettiğinizi gördük ve sizlerle gurur duyduk. Şimdi önünüzde bir yaz tatili var. Yaz tatilleri dinlenmeyi hak ettiğiniz dönemlerdir. Tatilinizi, bir dönemin yorgunluğunu atıp, yeni eğitim- öğretim dönemi için enerji depolayarak geçirmenizi dileriz. Değerli Velilerimiz sizlerin de çocuklarınıza her koşulda desteğinizi sürdürmenizi dileriz.

 

Sevgili öğrencilerimize başarılar diler, fedakar öğretmenlerimize, bir dönem boyunca yararlı ve sabırlı çalışmalarından dolayı teşekkür eder, Tüm velilerimize sağlık başarı ve mutluluk dolu günler temenni ederim.