GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ DİLEKLERİ…

, ,

 

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Veliler ve Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Yeni bir eğitim-öğretim dönemine başlamanın büyük bir heyecanı içerisindeyiz. Bu eğitim-öğretim yılında da sizler ile birlikte büyük hedeflere ulaşmanın mutluluğunu yaşayacağımızdan hiç şüphem yok.

 

Eğitimde Yeni Çağı başlatan ERA Kolejleri olarak, 2013’te yola çıkarken geçmişimizdeki 47 yıllık eğitim sektörü deneyimimizin bize kazandırmış olduğu; rekabetçilik, dinamizm, sonuç odaklılık, başarıyla ölçümlenme, zamana ayak uydurma becerileri ve yapısal bilgi birikimimizden güç aldık ve yeni nesillere hitap eden bir eğitim alt yapısı oluşturduk.

 

2018 – 2019 Eğitim-öğretim döneminde ise Mizaç Merkezli Eğitim Modeli ile etrafı ile daha iyi iletişim kurabilen, mutlu, başarılı ve kendini gerçekleştirebilme kazanımını sağlayan yeni nesiller yetiştirmeyi hedefledik. Burada siz değerli velilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma büyük görev düşmekte. Sizler, onların potansiyelini keşfedip, gelecekte büyük başarılara imza atmalarına yardımcı olacaksınız.

 

Sevgili Öğrenciler, bu yeni dönemde Bir ERA’lı olarak sizlerin de yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni başarılar tatmanızı arzular ve özenle çalışmayı kendinize ilke edinmenizi dilerim.

 

2018-2019 eğitim-öğretim döneminin saygıdeğer velilerimiz, fedakâr öğretmenlerimiz ve en değerlilerimiz sevgili öğrencilerimiz için başarı ile dolu, hayırlı bir yıl olmasını temenni ederim.

 

Ahmet Sait Yurtseven

ERA – Eğitimde Rasyonel Açılım Kolejleri
Genel Müdür / Kurucu Temsilcisi / Yönetim Kurulu Başkanı