İlkokul – Era Kolejleri | Eğitimde Rasyonel Açılım

ERA Kolejleri Beykent Kampüsü

2015-2016 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Beykent Kampüsü, 8.500 metrekare kapalı, 2.700 metrekare açık alana sahip 37 dersliği, 900 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ortaokul ve lise düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar.

Adres

Adnan Kahveci Mah.
Çalışlar Cad. No: 8
Gürpınar Beylikdüzü / İstanbul

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Bursa Kampüsü

2016-2017 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak ERA Kolejleri Bursa Kampüsü, 8.000 metrekare kapalı, 14.000 metrekare açık alana sahip 50 dersliği, 1100 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar. Türkiye’nin ilk Olimpiyat Parkı’na sahip olan okulu olma özelliğiyle farklılık göstermektedir.

Adres

İhsaniye Mah.
Özel Çize Akça Lisesi Sok.
No: 2 Nilüfer / BURSA

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Gaziosmanpaşa Kampüsü

2015-2016 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Gaziosmanpaşa Kampüsü, 9.800 metrekare kapalı, 2.500 metrekare açık alana sahip 54 dersliği, 1.250 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar.

Adres

Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı
No: 44 A-Blok ve B-Blok
Gaziosmanpaşa / İstanbul

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Kağıthane Kampüsü

2015-2016 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Kağıthane Kampüsü, 4.700 metrekare kapalı, 1.400 metrekare açık alana sahip 28 dersliği, 680 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar.

Adres

Merkez Mah. Sanayi Cad.
No: 1 A-Blok
Kağıthane / İstanbul

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Çamlıca Kampüsü

2015-2016 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Çamlıca Kampüsü, 5.000 metrekare kapalı, 1.500 metrekare açık alana sahip 30 dersliği, 700 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar.

Adres

Kısıklı Mah. Sarıgazi Cad.
No: 65 Çamlıca / İstanbul

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Maltepe / İlk-Orta Kampüsü

2014-2015 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Maltepe Kampüsü, 3.000 metrekare kapalı, 1.000 metrekare açık alana sahip 19 dersliği, 408 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar.

Adres

Zümrütevler Mah. Çilek Sok.
No: 14 Maltepe / İstanbul

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Pendik / İlk-Orta Kampüsü

2015-2016 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Pendik Kampüsü, 3.900 metrekare kapalı, 1.000 metrekare açık alana sahip 20 dersliği, 450 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar.

Adres

Bahçelievler Mah. Şehit Fethi Cad.
No: 20 Pendik / İstanbul

24 Kişilik Sınıf

ERA Kolejleri Eryaman Kampüsü

Adres

Şehit Osman Avcı Mah. Malazgirt 1071 Cad.
No:27 Etimesgut / Ankara