ERA Kolejleri olarak; Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Lavinya Ünlüer, Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun paylaştığı sevilen dizi “Benim Tatlı Yalanım’a “ev sahipliği yaptık.

Dizinin konusu; Karısı tarafından terk edilen Nejat’ın, (Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmesin diye anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Dizinin küçük kahramanı Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Kayra her gün annesinin gelmesini umutla bekler. Nejat da kızının durumuna üzüldüğü için, annesinin ağzından kızına mektuplar yazar. Fakat bir süre sonra iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna (Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey düşünmeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.Bu oyun zaman ilerledikçe onları köşeye sıkıştıracaktır.

Dizinin sevilen karakteri Nejat’ın kızı Kayra, dizi de ERA Kolejlerinde eğitim görüyor. Babası Nejat kızının eğitimine çok önem veriyor ve sık sık kızının okuduğu okul (ERA Kolejlerini) ziyaret ediyor. Dizinin 5 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan 12. Bölümünde de; Nejat’ın kızı Kayra’yı Suna ile birlikte okula bıraktıkları sahneler ERA Kolejlerinin özgün ve modern donanımlı kampüslerinde çekildi. Kayra, Era Kolejlerinin özgün tesislerinde sanattan spora her alanda kendini geliştiriyor. Öğretmenleri ve arkadaşları tarafından sevilen Kayra (Lavinya Ünlüer), ERA Kolejlerinde mutlu bir şekilde eğitimine devam ediyor. Benim Tatlı Yalanım dizisinin ERA Kolejlerinde çekilen keyifli sahnelerinde; Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer ve Aslı Bekiroğlu’nu ve set ekibini okulumuzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Keyifli ve eğlenceli geçen çekimler, önümüzdeki günlerde de ERA Kolejlerinin özgün ve modern tasarımlı kampüslerinde çekilmeye devam edecek.